Baby Shower

Baby Shower Partisi İçin Seçtiğimiz 10 Tema

Baby Shower Partisi İçin Seçtiğimiz 10 Tema

Baby shower partisi düzenlerken tema seçmenin ne kadar önemli olduğundan daha önce bahsetmiştik. Tema seçmediğiniz sürece parti için hazırlanacak her şeyde zorlanabilirsiniz. İkramlar, süslemeler, pasta, hediyeler, servis ürünleri kısacası her şey bu temaya bağlı olarak hazırlanmaktadır. Bu yüzden tema seçimi olmazsa olmazdır!

İşte, baby shower partisi için seçtiğimiz 10 tema:

- Hayvan temalı parti yapabilirsiniz. Sevimli minik dostlarımız, bebeğinizin gelişini kutlamak için partinizi renklendirebilirler. Her detayı onlarla ve onların yaşam alanlarıyla uyumlu bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

- Belki de konseptinizi bir içecek üzerine oluşturabilirsiniz. Sıcak çikolata ya da süt gibi keyifli bir içecek seçebilir ve süslemelerinizi, tasarımınızı ona göre yapabilirsiniz.

- Bazen sadece renklerden faydalanmak istersiniz. Herhangi bir figürü tema olarak belirlemek yerine renk cümbüşü yaratıp çok şık bir konsept oluşturabilirsiniz. Bunu tamamlayan detaylar da balonlar ve süsler olabilir.

- Meslek gruplarını da tema olarak belirlemek mümkün. Miniğinizin bir müzisyen, doktor ya da denizci olmasını temenni ediyor olabilirsiniz. Tam da bunu anlatan bir tema ile partinizi düzenleyebilirsiniz.

- Bebeğinizin doğacağı mevsimi de tema olarak belirleyebilirsiniz. Yaz, kış ya da bahar mevsimlerinden hangisine denk geliyorsa mevsimi anlatan bir temayla ortamı daha da ısıtabilirsiniz.

- Pop art temasını baby shower partilerine de uygulamak mümkün. Böylece farklı ve sıra dışı bir baby shower hazırlamış olabilirsiniz.

- Minik kahramanın gelişini süper kahraman temalı bir partiyle kutlamak iyi bir fikir olabilir.

- Minik prensesinizin Disney prenseslerinden neyi eksik? Prensesinizi, ona yakışır bir temayla karşılayın.

- Doğaya ait dokunuşlarla harika bir parti hazırlayabilirsiniz. Yeşille kahverengi tonlarında bir parti ile hem siz, hem misafirleriniz, hem de gelmek üzere olan bebeğiniz huzuru yakalasın!

- Miniğinizin sportif bir yapısı olmasını temenni ediyorsanız, buna uygun bir tema belirleyip hazırlayabilirsiniz. Basketbol, futbol, yüzme, voleybol hatta eskrim gibi bir spor dalını seçip her şeyi ona göre hazırlayabilirsiniz.

Bebeğinizle ilgili içinizden geçen her neyse, onunla ilgili güzel dilekleri hayata nasıl geçirmek istiyorsanız o şekilde bir tema belirleyip partinizi hazırlayabilirsiniz.