Doğum Günü

Evde Doğum Günü Kutlamak İçin Farklı Fikirler

Evde Doğum Günü Kutlamak İçin Farklı Fikirler

Evde doğum günü kutlamak hepimizin en eski geleneğidir. Eski gelenekler şimdi yeniden moda oldu. Eski trendler yeniden gündeme geldiğine göre bunları düzenleyerek, güzelleştirerek hayata geçirmek gerekir.

Evde doğum günü kutlamak için farklı fikirler bulup hayata geçirebilirsin. Evini sade süsleyebilir, özel bir konsept oluşturabilir, aklına gelen her türlü çılgınlığı yapabilirsin.

Evinde bir bar ve yemek masası kurabilirsin. Bunun için yemek masasını süsleyebilir, arkasındaki duvara süsler asabilir ve üzerine leziz ikramlarınızı yerleştirebilirsin. “Ben uğraşmak istemem” diyen varsa, catering firmaları evinizi bambaşka bir hale getirebilir. Onları da Etkinikcim üzerinden bulabilirsin.

Bar kurmak ikramlıklar bir yana konsept oluşturmak önemli. Doğum günü çocuğu kaç yaşına giriyorsa ona uygun bir konsept oluşturmak gerek. 1 yaş da olabilir, 50 yaş da… Ama hepsinin hoşuna gidecek bir şey vardır. Sevdiği filmler, renkler, oyuncaklar, yiyecekler, hayvanlar, figürler veya bambaşka bir şey! Bunun üzerinden konsept kurarsanız eviniz bir anda masal dünyasına ya da çiçek bahçesine dönebilir. Kararı verdikten sonra gerisi kolay!

Film gecesi ile doğum günü partisini birleştirmek mümkün. Belki oyun gecesi de yapabilirsin. Bu gibi temalar az sayıda misafirin katılacağı kutlamalar için uygun olacaktır. Sinema salonu konseptinde bir doğum günü partisi yapabilirsin. Evinin salonu bunun için yeter de artar bile!

Müzikten rahatsız olacak komşuların yoksa evde konser bile verebilirsin. Müzisyen arkadaşlarınızı ya da gezici müzisyenleri eve davet edip harika bir parti düzenleyebilirsin. Arkadaşların ve sen konsere gitmeyin, konser ayağınıza gelsin!

Kız kıza bir doğum günü kutlaması ve pijama partisi konsepti! En güzeli de bu olabilir. Özgürce yiyeceğin atıştırmalıklar, en güzel pijamaların, doğum günü pastan ve bol bol fotoğraf dolu bir gece! Daha ne olsun?

Ev partisi en güzelidir! Evini bambaşka bir havaya sokup eğlenmeyi bilirsen yeni yaşını da en iyi şekilde kutlarsın!