Parti

Unutulmaz Bir Bekarlığa Veda Partisi Düzenleyin!

Unutulmaz Bir Bekarlığa Veda Partisi Düzenleyin!

Bir partinin unutulmaz olması detaylarda saklıdır. Detayları bilmek için de uğruna parti düzenlenen kişiyi iyi tanımanız gerekir. Bu iki etken mevcutsa ne duruyorsunuz? Unutulmaz bir bekarlığa veda partisi düzenleyin!

Bütçe ile doğru orantılı olarak hazırlayabileceğiniz bu partiyi hazırlarken kendinize bazı sorular sorun. Parti kişisi nereyi sever ve nereye gitmek ister? Eğer söz konusu olan bir şehir varsa ve ayarlayabiliyorsanız, kız kıza bir tatil ayarlayın!

Tatil planı bütçenizi aşıyorsa tatil temasını partiye çevirin. Nasıl mı? Mesela; arkadaşınız hep Barcelona’ya gitmek istiyordu, diyelim. Barcelona konseptli parti yapın! Tapaslar, İspanyol müzikleri, Barcelona fotoğraflarıyla süslü duvarlar, Flamenko gösterisi ve Sangria dolu bir gece onu çok mutlu edecektir.

Hep yaşamak istediği bir dönem ya da çok sevdiği bir film illa ki vardır. Onu yaşatacak konseptte bir parti düzenlemeniz de mümkün. Bir mekanı dilediğiniz konseptte hazırlamak bebek işi; siz sadece konsepti belirleyin yeter!

Çok gitmek istediği özel bir mekan söz konusu olabilir. O zaman işiniz daha kolay! Sevdiği mekana rezervasyon yapın ve sadece o geceden anı kalacak hediyelikler, fotoğraf çekilirken kullanılacak aksesuarlar edinmeniz yeterli olacaktır. Bu mekan bir gece kulübü, bir restoran ya da bir otelin havuzu olabilir. Her neresiyse orayı partinize uygun bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Mekan konusu bir yana; arkadaşınızı en iyi yansıtacak aksesuarları hazırlayın. Taçlar, çiçekler, takılar, şapkalar, gözlükler gibi pek çok aksesuar edinebilirsiniz. Gördüğü anda yüzünde gülücükler arttıracak bu aksesuarlar küçük ama önemli detaylardır.

Ona özel tişörtler ya da bardaklar tasarlayın. Sadece bu geceye ve ona özel olacak harika bir hatıra! Üstelik bu kadar ince düşündüğünüz için çok mutlu olacaktır.

Ona bütün gece sevdiği içkiden içirin. İçmek istediği sürece, sadece o güne özgü en sevdiği içkiyle keyiflenmeli! Ya da onun seveceği tarzda yeni bir kokteyl yaratın ve onun adını verin; bu daha büyük bir jest olacaktır.

Detaylar önemlidir. Karşınızdakine onu sevdiğinizi ve iyi tanıdığınızı hissettiren detaylarla dolu bir parti yapın. Bu şekilde eğlenmemenize imkan yok! Aradığınız her şeyi Etkinlikcim üzerinden bulabileceğinizi de unutmayın!