Etkinlikcim.com Nedir?

Etkinlikcim.com, etkinlik yapmak isteyen kurumsal firmalar ile bireylerin, etkinlikte ihtiyacı olan otel, toplantı salonu, etkinlik mekanı ve destek firmalarını bulabileceği bir pazar yeridir.

Kullanıcılar hiçbir ücret ödemeden, etkinlikte ihtiyaç duyacağı tüm firmalara doğrudan ulaşabilir, fiyat teklifleri alıp en uygun olanı seçerek hem zamandan hem de etkinlik bütçesinden tasarruf edebilir.

Etkinlikcim.com ile konferanstan düğüne hatta babyshower’a kadar her kategorideki etkinlik kolayca organize edilebilir, geliştirilen Etkinlik Planlama Araçları ile herhangi bir aracıya gerek olmadan Türkiye’nin her yerinde kolayca etkinlik planlamaları yapılabilir.

Firmanızı kolaylıkla tanıtın!

Etkinlikcim.com’a üye olan etkinlik firmaları ise her gün bu platformu ziyaret eden yüzlerce kullanıcıya kolayca erişebilir.

Biz Kimiz?

Uzun yıllardır etkinlik sektöründe yüzlerce projeyi başarıile tamamlayan bir ekip tarafından kurulan etkinlikcim.com, etkinlik planlamanın ve yönetiminin zorluklarını çok iyi bilmekte ve hem kullanıcılara hem de etkinlik firmalarına her türlü organizasyon desteğini sunmaktadır.